Top Digin – niezależne testy MD

Top Digin na kanale YT:

https://www.youtube.com/channel/UCG-CzoaCjwDsxs41P9mLLSQ/videos

jest zupełnie nową inicjatywą ludzi posiadających długoletnie doświadczenie w poszukiwaniach z wykorzystaniem wykrywaczy metali.

Po nie małym wysiłku powstało poletko testowe, które pozwala na obiektywny test terenowy. Sprawdzany jest nie tylko zasięg detektorów metali ale także inne właściwości: poprawna identyfikacja, separacja obiektów. Informacja marketingowa poddawana jest weryfikacji w realnych warunkach terenowych.

Autorzy projektu mają ciekawe pomysły i ciągle udoskonalają swoje poletko testowe. Tradycyjny test na celach zakopanych na różnych głębokościach został wzbogacony “test złota” oraz test separacyjny 3D, w którym obiekty są  zakopane w profilu ziemi. Wyniki takich testów są zupełnie inne niż w przypadku tzw. testów gwoździa na kartce.

W linku podanym do filmu na kanale YT Top Digin poruszane są sprawy związane z obsługa wykrywacza metali firmy DeepTech Vista X. Nie mało emocji w komentarzach wywołało pokrętło gruntu, które sprawia ogromny problem użytkownikom.

W tradycyjnych testach oraz testach separacji 3D urządzenie firmy DeepTech Vista X okazało się bardzo słabe. Czekamy na więcej informacji z kanału YT Top Digin. My będziemy się uważnie przyglądać wszystkim testom na tym kanale.

Admin

You may also like

1 comment

  1. Najbardziej ambitny blog na temat detektorów metali jaki widziałem. Bardzo ambitne założenia dla testów MD. Pierwszy raz ktoś do tego tak poważnie i profesionalnie podchodzi. Niestety trudno do Was trafić i mało kto chyba jeszcze wie o Waszym istnieniu. Musicie się lepiej rozpropagować choćby na forach tematycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *